Aktuality

VÁNOČNÍ KONCERT BRNO - start předprodeje!

Předprodej na vánoční koncert v Janáčkově divadle byl zahájen. Vstupenky si můžete zakoupit na pokladně divadla nebo online rezervovat zde:
http://online.ndbrno.cz/sal.php?soubor=d29a129728d587dfca37787002a24d25&jazyk=1&mrs=0&prdID=6894

VÁNOČNÍ KONCERT PLZEŇ - start předprodeje!

Předprodej na vánoční koncert v Měšťanské Besedě v Plzni byl zahájen! Vstupenky si můžete online rezervovat zde: http://www.mestanska-beseda.cz/cz/seating.aspx?ID=6130

Upoutávka na videoklip k písni iBůh, Pavel Helan a Petr Bende, s Jiřím Pechou

Koncem září - začátkem října, bychom měli mít hotový, už Vámi očekávaný, videoklip k písni iBůh. Tvůrci z Asociace nápadů na něm intenzivně pracují a my už se na něj opravdu moc těšíme.

Malá ochutnávka v sekci: Média - videogalerie oficiální-upoutávky a reportáže

Vánoční turné 2013

Připravujeme pro Vás Vánoční turné 2013! 
V sekci Kalendář na tomto webu jsme pro Vás přidali letošní termíny a místa konání koncertů.
Letos nás čeká 14 koncertů po České republice a jeden koncert velmi speciální - v Paříži . Aktuální informace naleznete na našem Facebooku a i zde je budeme průběžně doplňovat

Petr Bende a Pavel Helan dokončili společný videoklip. Hraje v něm i Jiří Pecha

Helan a Bende jsou členy projektu Kolotoč, což je jejich písničkářské spojení. Skladbu iBůh napsal Helan. „Já ji pak producentsky dokončil a nazpívali jsme ji společně,“ řekl Novinkám.cz Bende.

KLIP K PÍSNI iBŮH JE DOTOČEN

S velkou radostí Vám oznamujeme, že klip k písni iBůh je dotočen a už v září spatří světlo světa.
Natáčení probíhalo v Brně na Stránské skále, úžasném místě, u kterého je jen těžko uvěřit, že se nachází ve městě. Během tří natáčecích dnů jsme splnili, co jsme slíbili – pozvali jsme na natáčení dvě výherkyně, Janu a Katku, které nám poslaly svůj návrh, jak by měl klip podle nich vypadat. Holky s námi strávily jeden natáčecí den a mohly nakouknout pod pokličku natáčení. Hlavním hostem klipu je jedinečný český herec,  pan Jiří Pecha, který nám udělal velkou radost, že naše pozvání do klipu přijal. Natáčení s ním byla velká radost a my už se moc těšíme na výsledek! 
Petr Bende a Pavel Helan

TEAM:
Klipu se ujali kluci z Asociace nápadů, která dělá klipy kreativní a nekonvenční formou. Hlavními kreativci s bahatými zkušenostmi v oblasti komedie jsou Radek Petráš a Vašek Dvořák. Kameru a střih mají na starost kluci z firmy Cloned Monkeys ze Slovenska, kteří zde získali v roce 2012  nominaci na Slávika  kategorii nejlepší hudební videoklip v kategorii POP.

Hair & Style Petr Bende: ATELIER Ondřej Horvath
Make-up: Veronika Chlupová
Hrají: Jiří Pecha, Pavel Helan, Petr Bende

NATÁČENÍ KLIPU iBŮH

V těchto dnech probíhá natáčení klipu k písni iBůh - Pavla Helana a Petra Bende.
Moc se těšíme na jeho výslednou podobu.
Píseň si můžete poslechnout zde:

https://www.youtube.com/watch?v=q4DfJfo_xns

a fotky z natáčení naleznete v sekci média - fotogalerie.
Aktuální informace potom vždy na:

https://www.facebook.com/pages/Petr-Bende-band/126025119587

iBůh - nový singl Petra Bende a Pavla Helana

Zpěvák Petr Bende a písničkář Pavel Helan přicházejí s novou, vážně-nevážnou pohodovou písní, nazvanou iBůh.

„Život bez chytrého telefonu si už málokdo dovede představit a v životě každého člověka je důležitá víra.  Ať je to víra v sebe, v práci, kterou děláte, v lidi, kterými se obklopujete nebo třeba i víra v Boha“, uvedl Bende. „Tato píseň je velkou nadsázkou o dnešní technické době, o tom, jak nás ovlivňuje a žene dopředu a také o tom, že každý hledáme svůj záchytný bod a nebylo by špatné, mít v telefonu aplikaci, která by nám vždy se vším pomohla“, vysvětluje dále Bende.

"Když jsem si koupil chytrý telefon a procházel různé aplikace, napadlo mě, že dnešní člověk má přístup téměř ke všem informacím které potřebuje, kromě čísla na Boha. Představte si aplikaci iBůh, ve které byste zadali svůj problém a na ploše telefonu viděli řešení. Odtud celý nápad plyne a věříme, že posluchače pobaví či přiměje k zamyšlení" dodává Pavel Helan. „S písní jsme už několikrát společně vystoupili a vždy měla velký úspěch, proto jsme se rozhodli ji takto zveřejnit.“

K písni se Bende s Helanem  chystají v červenci natočit videoklip, ale finální podobu ještě neznají. „Představu samozřejmě máme, ale rádi bychom zapojili i naše posluchače.  Zajímá nás, jak by si ztvárnění naší písně v klipu představovali.

Proto se chystáme na facebookových profilech Petr Bende a Pavel Helan vytvořit sekci iBůh, kde by lidé mohli psát své náměty a je docela možné, že bychom něco z jejich nápadů do klipu použili“.

Pro oba autory není tato spolupráce první, mají za sebou hit Tráva z roku 2009 a také společně koncertují s projektem nazvaným Kolotoč.

Skladbu si již dnes můžete poslechnout na youtube:

https://www.youtube.com/watch?v=q4DfJfo_xns&feature=youtu.be


ZMĚNA KONTAKTNÍCH ÚDAJŮ!

UPOZORNĚNÍ NA ZMĚNU KONTAKTNÍCH ÚDAJŮ!!!

Vážení pořadatelé,

od 1.4. 2013 došlo ke změně kontaktních údajů (managementu, bookingu). 
Uložte si, prosím, nové kontakty a buďme dál ve spojení!

Těšíme se na další i novou spolupráci! :)

Petr Bende

e-mail: agentura@petrbende.cz

tel.: (+420) 606 615 333


Petr Bende má nového kadeřníka a stylistu.

Přípravy na turné s Věrou Špinarovou neponechává Petr Bende náhodě, a tak přijal pozvání do Ateliéru od  ostravského kadeřníka a stylisty Ondřeje Horvátha.
„ Chtěl jsem nějakou změnu účesu na turné a někoho kdo se mi o mou vizáž bude dlouhodoběji starat. Tak jsem se rozhodl pro spolupráci právě s Ondrou. Známe se již déle, a tak jsem se nebál trochu více experimentoval. Bude mi vymýšlet nové účesy na koncerty, nebo televizní vystoupení a poradí i s oblékáním.“ dodal Bende, který odehraje po boku Věry Špinarové čtrnáct koncertů.
„ V Ateliéru byla sranda a zvláště kolemjdoucí lidé za prosklenou výlohou sledovali jak se stříhám. To bylo zvláštní. Stálo to za to a dostal jsem i pochvalu od Věrky za účes. „
Koncerty Věry Špinarové s kapelou Adama Pavlíka jsou napěchované energií a Petr Bende se na koncertech objeví hned ve dvou rolích.
„ V první části koncertu zazpívám své dvě autorské písně a jedinečný duet s Věrkou a  druhou půlku koncertu budu hrát na speciálně postavenou sadu perkusí a bicích nástrojů. Určitě dojde na druhý plánovaný duet a možná  i na bubenické sólo.“

Foto: Petr Michal   www.elementmedia.cz

Více na: www.spinarova.cz 

Věra Špinarová vyráží na druhé samostatné turné ve své kariéře

Koncertem v Táboře, v klubu Milénium, v úterý zahájí své druhé samostatné turné Věra Špinarová s doprovodnou kapelou Adama Pavlíka. Publikum se může těšit na jedinečnou světelnou show a největší hity legendární zpěvačky ve zcela nových a neobvyklých aranžmá.

TOUR 2013 s Věrou Špinarovou

Už zítra, 5.3., vyrážím na TOUR 2013 s Věrou Špinarovou. 
Vše je nazkoušeno, připraveno a se skvělou show se na Vás těšíme na koncertech.
Petr Bende

Hvězda SuperStar v novém účesu: Koukněte, jak si nechal Petr Bende vyholit dvě třetiny hlavy

To budou fanoušci koukat. A stejně překvapená byla i jeho manželka. Majitel stříbrné příčky z druhé série SuperStar zpěvák Petr Bende (35) před nadcházejícím turné radikálně změnil účes. Nechal si vyholit dvě třetiny vlasů.

Petr Bende: Sen, kterým jsem žil, se mi stal povoláním

Ostrava - Petr Bende, výrazná tvář české hudební populární scény posledních let. Zpěvák, hudebník, ale také tanečník má k Ostravě velmi blízko, neboť si zde našel manželku Zuzanu a toto město se stalo jeho momentálním domovem. Jaká je jeho nejenom hudební současnost, nám prozradil v minulých dnech.

Novinky v e-shopu

V e-shopu naleznete dvě novinky!!! Nové CD slovenské zpěvačky Michaelly "Mám čo mám", které obsahuje duet s Petrem Bende s názvem Hranice, za 169 Kč. Feratt - toaletní vodu Petr Bende za sníženou cenu 890 Kč pro návštěvníky tohoto webu.  

PETR BENDE TVÁŘÍ FERATT!

V neděli, 30. září 2012, v krásném slunečném počasí absolvoval Petr Bende se svojí kapelou exkluzivní focení s přední českou fotografkou Lenkou Hatašovou! Focení pro módní společnost Feratt Fashion, s.r.o., jejíž tváří se Petr Bende stal, proběhlo v Těžní věži Kukla a zábavném areálu Permonium Oslavany. Reportáž a promo fotografie z tohoto dne zveřejníme v průběhu příštího týdne – máte se na co těšit!

VALTICKÉ VINOBRANÍ

Petr Bende & band a Cimbálová muzika Grajcar - koncert v rámci tradičních slavností vína!

AKUSTICKÉ VYSTOUPENÍ

Petr Bende + hudební doprovod, akustický koncert 60 min. u příležitosti výročí 20 let existence Domu sv. Cyrila a Metoděje pro zrakově postižené ve Vlaštovičkách, který provozuje Charita Opava.

CM Grajcar - 15. výročí

15. výročí založení Cimbálové muziky Grajcar. 
Petr Bende vystoupí jako host a zazpívá dvě písně.

HUDBA PRO POHODIČKU

Dvojkoncert Petra Bende & bandu a Ivana Hlase trio. Výtěžek z koncertu bude použit na kulturní a volnočasové aktivity klientů Domova bez zámku. 

Aktuality