Aktuality

HLASUJTE PRO PETRA V ANKETĚ ČESKÝ SLAVÍK!

Hlasování do ankety populární hudby bylo zahájeno. Prosíme o hlasy pro Petra v kategorii zpěvák a hudební skupina. Cena SMS není nijak navýšena! Za každou odeslanou SMS Vám moc děkujeme!!! 

SEZNAM PŘEDPRODEJŮ - Vánoční turné 2016

MIROSLAV u Znojma  

http://goout.net/cs/listky/petr-bende-band+hoste/hpq/

 

OSTRAVA

http://www.dkmoas.cz/index.php?ID=6015

 

HRANICE na Moravě

http://goout.net/cs/listky/petr-bende-band+hoste/vsq/

 

KARVINÁ 

http://www.medk.cz/detailudalosti/3167/-/vnon-koncert-petr-bende-band-a-host-jaroslav-samson-lenk-shadow-quartet-a-ppravn-sbor-permonk 

 

OTROKOVICE – ještě nezahájen

 

BLANSKO – ještě nezahájen

 

PRAHA

http://www.divadlokalich.cz/objednavka-vstupenek/petr-bende-a-band-a-hoste-2643/

 

JABLONEC NAD NISOU – ještě nezahájen

 

ZNOJMO – ještě nezahájen

 

BŘECLAV – ještě nezahájen

 

POZOŘICE – ještě nezahájen (od 1.11.)

 

BRNO

http://goout.net/cs/listky/petr-bende-band+hoste/qar/

 

TŘEBÍČ

http://goout.net/cs/listky/petr-bende-band+hoste/ter/

 

POLNÁ 

Papírnictví Linda, Husovo náměstí 48, tel. 777 064 688.

 

UHERSKÝ BROD

http://www.dk.ub.cz/event/102753/petr-bende-band-a-hoste

 

TVRDONICE

Od 3.10. na OÚ, v knihovně a v kanceláři ZŠ Tvrdonice.

 

VELKÉ BÍLOVICE

http://goout.net/cs/listky/petr-bende-band+hoste/ver/

 

VELKÁ BÍTEŠ 

Klub kultury (1. patro), Masarykovo náměstí 5. Rezervace na tel. 566 789 311 nebo email: program@bitessko.com.

 

ZBRASLAV U BRNA

http://goout.net/cs/listky/petr-bende-band+hoste/uer/

 

PETR BENDE PO PĚTI LETECH VYDÁ NOVÉ STUDIOVÉ ALBUM A PODVACÁTÉ VYJEDE NA VÁNOČNÍ TURNÉ

V těchto dnech byste Petra Bende zastihli v nahrávacím studiu DC Sound ve Frýdštejně, kde v produkci Dalibora Cidlinského Jr. vzniká jeho novinkové album, které vyjde u Supraphonu už během nadcházejícího podzimu. „Výběr producenta byla pro mě opravdu klíčová otázka, kterou jsem se zabýval na prvním místě. V mých začátcích mě skvěle nasměroval slovenský producent Juraj Kupec, největší školu mi dal producent mých prvních dvou alb výtečný Milan Cimfe. Zkusil jsem i zahraniční produkci s Carmenem Rizzo, který dělal třeba desku zpěváka Seala, nebo produkci poslední desky s basistou skupiny Buty Petrem Vavříkem. Ale již několik let jsem chtěl udělat album právě s Daliborem Cidlinským. Líbí se mi jeho cit pro písničku i to, jak je schopný dělat mnoho různých stylů. Věřím, že Dalibor dá nahrávkám nový směr, nový rozměr, díky kterému se posunu kupředu,“ glosuje Petr Bende volbu producenta svého čtvrtého studiového alba.

Během pěti let, která uběhla od vydání posledního řadového alba Petra Bende, vydal zpěvák ve vlastní produkci tři živé desky a tři DVD se záznamy koncertů. Po celou dobu hodně koncertuje se svou kapelou a nikdy nepřestal skládat. Ze zhruba čtyřicítky autorských písní tak nyní mohl vybrat pětadvacet, které svěřil Daliboru Cidlinskému Jr., jenž pro finální nahrávku zvolil výsledných dvanáct.

Právě vznikající album je pro Petra Bende důležitým impulzem, na který už netrpělivě čekal. „Nyní mám tu správnou energii, kterou můžu poslat ven, skládal jsem s radostí i mrazením v zádech, že se mi daří. Je fajn tvořit svobodně, bez vnějších tlaků a tíže nějakého termínu,“líčí své pocity Bende a dodává: „Je to jako napnout plachty tím správným směrem. Chytit nový vítr, na který se musí chvíli počkat!“

Petr Bende & Band v letošním roce oslaví dvacáté výročí úspěšných vánočních koncertů. „Opravdu je to taková dlouhá historie… Každý rok měníme program od základu a každý rok překvapujeme své posluchače něčím novým. Letos chceme udělat vyloženě akustické koncerty. Vánoční náladu budou dotvářet filmové projekce na desetimetrové led stěně. Koncertů bude letos osmnáct, v každém městě zahrajeme i písně z nového alba a samozřejmě ho pokřtíme. Moji šestičlennou kapelu doprovodí Shadow Quartet a hlavním hostem bude folková legenda Jaroslav Samson Lenk. Díky tradici těchto koncertů víme, že turné uvidí vice než 15 000 návštěvníků,“ upřesňuje Petr Bende.

Petr Bende & Band/ Vánoční turné 2016:

27. 11. Miroslav u Znojma

30. 11. Ostrava

1. 12. Hranice na Moravě

2. 12. Karviná

3. 12. Otrokovice

4. 12. Blansko

6. 12. Praha – Divadlo Kalich

8. 12. Znojmo

9. 12. Břeclav

10. 12. Pozořice

11. 12. Brno SONO 14:00, 18:30

13. 12. Třebíč

14. 12. Polná

16. 12. Uherský Brod

17. 12. Tvrdonice okr Břeclav

18. 12. Velké Bílovice

20. 12. Velká Bíteš

21. 12.  Zbraslav u Brna

Gazdina roba a zpěvák Petr Bende v novém klipu k písni Nehtem hladí

Kapela Gazdina roba natočila duet s populárním zpěvákem Petrem Bende. Dva osobité a souznící hlasy v novém singlu, s názvem Nehtem hladí, můžete slyšet hned na několika rádiich po celé České republice.

Píseň se zdárně drží na předních příčkách hitparád mezi českými interprety. Produkce písně se zhostil Zbyněk Raušer (Portless, Anime, Tibet).

“Mám rád temné a ponuré videa a klip k písni Nehtem hladí je přesně takový. Natáčení bylo opravdu náročné, ale za ten výsledek to stojí”, říká Bende.

Dvoudenního natáčení se zúčastnila desítka profesionálních tanečníku pod vedením Romany Motlové (mistryně ČR v latinskoamerických tancích a účastnice Star dance). O režii, kameru a námět se postaral zkušený Petr Skočovský.

“Je krásné sledovat jaký je finální výsledek, když se na place s Petrem Bendem ani nepotkáte”, říka s úsměvem zpěvačka kapely Petra Jonášová.

Gazdina roba není na české hudební scéně žádným nováčkem. Kapela existuje v různých podobách více jak 10 let a má za sebou stovky koncertů jak v ČR tak v zahraničí.

Gazdinu robu můžete v nejbližší době vidět například na již kultovním festivalu České hrady a nebo později na připravovaném podzimním turné.

Nový videoklip můžete zhlédnout zde: https://www.youtube.com/watch?v=x-kjpCgcVmY

Více info na www.gazdinaroba.cz.

Nehtem hladí - HLASUJTE V HITPARÁDÁCH!

Hlasujte pro skladbu Nehtem hladí, která vznikla jako duet Petra Bende a kapely Gazdina Roba. Za každý hlas děkujeme! :)

Rádio Krokodýl:
http://www.krokodyl.cz/hitparada/

Rádio Jih:
http://www.radiojih.cz/jih-zona/jihparada/jihparada-1/

LIVE KONCERTY 2016!!!

"Hrací" sezóna se nezadržitelně blíží a kapela se na vás letos těší na mnoha místech po celé České republice. Sledujte kalendář, další koncerty jsou stále doplňovány

PROSINEC - NOVÝ SINGL A VIDEOKLIP ZPĚVÁKA PETRA BENDE

Adventní období se u zpěváka Petra Bende každoročně váže na sérii vánočních koncertů. Projekt, se kterým kapela objíždí sály měst po celé České republice, není žádnou novinkou. Vždyť letošní turné je v pořadí již devatenácté! Symbolicky 19 koncertů čeká na Petra Bende a jeho početný cimbál big band v adventním období. Prosinec je každoročně měsíc, kdy se zpěvák nezastaví. A právě Prosinec je název nového singlu!


Skladba, která vznikla v autorské dvojici Petr Bende (hudba) a Tomáš Roreček (text), je první vlaštovkou ze čtvrté autorské desky, která je připravována pro rok 2016. Dvojice autorů má již na kontě např. skladbu Dál jedu si svou z CD Karla Gotta. Nadhled, pozastavení se nad tradičními svátky, shrnutí Vánoc z obou stran, ale i nový videoklip - to vše představuje zpěvák již nyní, v listopadu.


Nový videoklip Prosinec můžete zhlédnout zde:

https://www.youtube.com/watch?v=6i0IUqjonZM

V sekci e-shop pro Vás máme NOVINKY!

http://www.petrbende.cz/cze/eshop/

Objednávky spustíme během tohoto týdne. Veškeré zboží budete také moci zakoupit na všech 19-ti koncertech Vánočního turné

PETR BENDE NATOČÍ V BOBYCENTRU NOVÉ LIVE DVD!

Adventní období se u zpěváka Petra Bende každoročně váže na sérii vánočních koncertů. Projekt, se kterým kapela objíždí sály měst po celé České republice, není žádnou novinkou. Vždyť letošní turné je v pořadí již devatenácté!

Bohatá historie koncertů tak hovoří sama za sebe. Vstupenky předem vyprodané, našlapané sály, věrné publikum a potlesky vstoje motivují zpěváka k dalším a dalším novinkám v programu. Letos se rozhodl pro inovaci zásadní.

Lidová složka programu, kterou dosud reprezentovala Cimbálová muzika Grajcar, bude zachována, ale jak zpěvák slibuje - povznesena ještě výš o zvuk klasického big bandu. Místo muzikantů z Dolních Bojanovic se tak letos představí mladý mistr sólového cimbálu Michal Grombiřík a kapelu doplní desetičlenný dechový Big Band. Vůbec poprvé tak dojde ke spojení kapely Petra Bende, big bandu a cimbálu. V Brně se návštěvníci mohou těšit také na Richarda Tesaříka z legendárního YoYo bandu, pěvecké sbory Antea a Kominíček, ale i na Petrův objev, mladého muzikanta Víťu Štaigla.

Přestože turné čítá 19 měst, brněnský koncert slibuje výjimečnost! Pro Petrovy příznivce bude v Laser Show Hall připravena speciální scéna, tři velké projekce, jedinečná světla a velká zvuková aparatura. Videozáznam, který vznikne při koncertu, bude použit pro nové live DVD.

Petře, proč jste si pro natáčení svého DVD vybral z devatenácti měst Vašeho tour právě Brno?

Bude to největší koncert v našem turné, na který chystáme speciální program, velký zvuk, speciální scénu, tři velkoplošné obrazovky a prostě jedinečnou atmosféru. Navíc jsem v Brně dlouhá léta studoval a mnoho z mých spoluhráčů v kapele jsou právě z Brna nebo nejbližšího okolí. 

Při turné bude hostovat Richard Tesařík. Může se publikum těšit na společnou skladbu?

S Richardem jsem se seznámil v Divadle Kalich na muzikálu Hamlet. Je to jedinečný zpěvák, kamarád a autor mnoha hitů s kapelou YoYo Band. Jeho hlas bude ozdobou naší velké sestavy a myslím, že bude k velkému BIG Band sedět. Zazní nejznámější skladby od YoYo Bandu a společně si zazpíváme legendární píseň Karviná. Bude to stát za to.

Nenechte si ujít největší koncert v rámci vánočního turné, přijďte si užít krásnou vánoční atmosféru a buďte i Vy součástí připravovaného DVD!  

Vstupenky k dostání v síti TICKETPRO (www.ticketpro.cz). 

ČESKÝ SLAVÍK 2015 - hlasování

Podpořte Petra v anketě Český Slavík 2015! Za každý hlas moc děkujeme! 

VÁNOČNÍ TURNÉ - přehled dosud spuštěných předprodejů

27.11. MIROSLAV u Znojma

- MIROSLAV: Elektro Hanzel, nám. Svobody 18, tel. 515 333 133 
- MORAVSKÝ KRUMLOV: Cykloservis Novotný, nám. T.G. Masaryka 44
-------------------

28.11. BLANSKO

Informační kancelář BLANKA
Rožmitálova 6, 678 01 Blansko

tel. 516 410 470, 516 775 185; fax 516 410 480
e-mail: infocentrum@blansko.cz

Provozní doba informační kanceláře: po – pá: 9–18 hod.; so: 9–12 hod.

--------------------

29.11. BRNO

http://www.ticketpro.cz/jnp/hudba/pop/1706382-petr-bende-cimbal-big-band-a-hoste.html

---------------------

1.12. OSTRAVA

http://www.dkmoas.cz/index.php?ID=5364

---------------------

2.12. FRÝDEK-MÍSTEK

http://www.ticketpro.cz/jnp/hudba/pop/1702985-vanocni-turne-2015-petr-bende-cimbal-big-band-a-hoste.html

-----------------------

3.12. ŠTERNBERK

Olomouc:
ARKS Plus s.r.o., Dolní Hejčínská 31, tel. 585 418 011
Informační centrum, Horní náměstí - radnice, tel. 585 513 392

Šternberk:
Městské informační centrum - Horní náměstí 2, tel. 739 486 060

Uničov:
Městské informační centrum - Masarykovo nám. 29, tel. 585 054 880

Vstupenky k dostání také v síti TICKETPRO: https://shop.ticketpro.cz/cs/Event/Detail/674589/petr-bende-cimbal-big-band-a-hoste

------------------------

4.12. ZLÍN

https://www.ticketportal.cz/event.aspx?id=134353

-----------------------

6.12. SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU

TIC Světlá nad Sázavou, nám. Trčků z Lípy 16, 582 91 Světlá n. S., tel.: 569 496 676, info@svetlans.cz 

----------------------

8.12. PRAHA

http://www.divadlokalich.cz/repertoar/33-petr-bende/

------------------------

9.12. HRANICE NA MORAVĚ 

- Stará střelnice, tel. 581 602 187, www.starastrelnice.cz 
- T-Mobile, Masarykovo náměstí, Hranice n. M. 
-------------------------

11.12. BYSTŘICE NAD PERNŠTEJNEM

Kulturní dům, Luční 764, tel.: 566 552 626, info@kdbystricenp.cz

Prodej vstupenek: Po-Čt 8-11 hod., 15-17 hod.

---------------------

12.12. VELKÁ BÍTEŠ - VYPRODÁNO!

TIC, Masarykovo nám. 5, Velká Bíteš, 

http://www.bitessko.com/component/content/article/1474

----------------------

13.12. ZBRASLAV /u Brna/

- ZBRASLAV: Obecní úřad (Po,St 15–17 hod) tel. 546 453 210 • 
- RAPOTICE: Restaurace U Rambousků (Út–Ne 11–22 hod) tel. 739 030 118 • 
- ÚJEZD U ROSIC: Obecní úřad (Út,St 8–12, 17–19 hod) tel. 546 453 158 • 
- ROSICE u BRNA: KIC, Palackého nám. 45, tel.: 546 492 196 (731 677 363)
-----------------------

15.12. POLNÁ /u Jihlavy/

- Papírnictví LINDA, Husovo nám. 48, tel. 777 064 688, rezervace na kspolna@seznam.cz

-----------------------

16.12. TŘEBÍČ - VYPRODÁNO!

Hudební nástroje Mijovič, Karlovo nám. 61/50, Třebíč, tel.: 568 843 180

----------------------

17.12. MLADÁ BOLESLAV

- ŠKODA Muzeum, Tř. Václava Klementa 294, Mladá Boleslav, T: 420 326 8 32038, E-mail: muzeum@skoda-auto.czwww.muzeum.skoda-auto.cz

- TICKETPRO: http://www.ticketpro.cz/jnp/hudba/pop/1718161-petr-bende-vanocni-turne-2015.html

------------------------

19.12. TVRDONICE /u Břeclavi/

- Obecní úřad Tvrdonice (tel.: 519 339 203), knihovna (tel.: 519 339 202) a ZŠ Tvrdonice (tel.: 519 339 208)

-----------------------

20.12. VELKÉ BÍLOVICE

OD 16.11.:
- VELKÉ BÍLOVICE: Městský úřad, tel. 519 367 111 | 
- INFORMAČNÍ CENTRUM MĚSTA HODONÍNA: tel. 518 351 437, Národní třída 36, po–pá 7:30–17:00 |

OD 19.11.:
- TIC BŘECLAV: tel. 519 326 900, 731 428 235, po–pá 8:00–12:00, 12:30–16:00 |

-------------------------

21. 12. UHERSKÝ BROD

Galerie DK Panský dům Uherský Brod
Kaunicova 77, 688 01 Uherský Brod, tel. 572 634 802, e-mail: galerie@ub.cz
http://dk.ub.cz/

Record music Uherské Hradiště
Prostřední ul. 44, 686 01 Uherské Hradiště, tel. 572 553 586, e-mail: recordmusic@seznam.cz
www.recordmusic.cz

Informační centrum Luhačovice
Masarykova 950, 763 26 Luhačovice, tel. 577 133 980, e-mail: luhainfo@mdkelektra.luhacovice.cz
www.luhacovice.cz

Stánek – u pí Hödlové - Bojkovice
Sušilova ul. – naproti OD Tis 
687 71 Bojkovice
přímý prodej, bez telefonické rezervace
otevřeno 7.00-17.00 hod.

-----------------------

O startu dalších předprodejů budeme vždy informovat zde na webu i na Facebooku. Sledujte nás! ;)

Petr Bende připravil své největší turné!

Hudební událost letošních Vánoc se nezadržitelně blíží!

Adventní období se u zpěváka Petra Bende každoročně váže na sérii vánočních koncertů. Projekt, se kterým kapela objíždí sály měst po celé České republice, není žádnou novinkou. Vždyť letošní turné je v pořadí již devatenácté!

Bohatá historie koncertů tak hovoří sama za sebe. Vstupenky předem vyprodané, našlapané sály, věrné publikum a potlesky vstoje motivují zpěváka k dalším a dalším novinkám v programu. Letos se rozhodl pro inovaci zásadní.

Lidová složka programu, kterou dosud reprezentovala Cimbálová muzika Grajcar, bude zachována, ale jak zpěvák slibuje - povznesena ještě výš o zvuk klasického big bandu. Místo muzikantů z Dolních Bojanovic se tak letos představí mladý mistr sólového cimbálu Michal Grombiřík a kapelu doplní desetičlenný dechový Big Band. Vůbec poprvé tak dojde ke spojení kapely Petra Bende, big bandu a cimbálu.

Zatímco všichni interpreti zužují z ekonomických důvodů počty svých účinkujících, Bende vsází na opačnou stranu mince a chce publiku dopřát co nejvíce. V letošním programu ho doprovodí hned 17 hudebníků. Pěvecké sbory z jednotlivých měst propojí koncerty s domácím publikem a při celém turné bude hostovat zakladatel legendární skupiny Yo-Yo Band Richard Tesařík, který zazpívá své největší hity a zazní i duet s Petrem Bende. Velkou příležitost představit se a zahrát si před vyprodanými sály dává Bende svému objevu, 13letému chlapci, písničkáři Víťu Štaiglovi. “Když jsme s kapelou začínali, tak  jsem mnohokrát dostal šanci odjet velké koncerty třeba s Romanem Horkým, kapelou Fleret, No Name nebo Čechomorem. Teď je šance zase pomáhat dál.”

V uplynulých letech vždy při turné hostovala zástupkyně ženského pohlaví. Blížící se koncerty jsou však tentokrát čistě mužskou záležitostí. Na otázku, proč letos nezařadil do programu žádnou ženu, reagoval zpěvák s úsměvem: "Letos to bude ryze pánská jízda a někdy je zkrátka potřeba trochu si od nich odpočinout." Přítomné dámy v publiku se tak mají nač těšit!

Petr Bende & Cimbál BIG Band - 19 koncertů, jejichž termíny a místa Petr v těchto dnech konečně vyzradil, to je historicky největší Vánoční turné Petra Bende pro rok 2015!

Bližší informace o jednotlivých koncertech i předprodejích omezeného počtu vstupenek sledujte na webových stránkách www.petrbende.cz a stránce Petr Bende & band na Facebooku.


PETR BENDE & Cimbál BIG Band a hosté 2015

DATUM

MĚSTO

27.11.

MIROSLAV u Znojma

28.11.

BLANSKO

29.11.

BRNO

1.12.

OSTRAVA

2.12.

FRÝDEK-MÍSTEK

3.12.

ŠTERNBERK

4.12.

ZLÍN

6.12.

HRANICE NA MORAVĚ

8.12.

PRAHA

9.12.

PLZEŇ

11.12.

BYSTŘICE POD PERNŠTEJNEM

12.12.

VELKÁ BÍTEŠ

13.12.

ZBRASLAV u Brna

15.12.

POLNÁ u Jihlavy

16.12.

TŘEBÍČ

17.12.

MLADÁ BOLESLAV

19.12.

TVRDONICE /Břeclav/

20.12.

VELKÉ BÍLOVICE

21.12.

UHERSKÝ BROD

VÁNOČNÍ TURNÉ 2015 - představení

PETR BENDE & Cimbál BIG Band a hosté

Když Petr Bende ve dvaceti letech připravil svůj první vánoční program, 
těžko ho v té době napadlo, že o několik let později bude o vstupenky 
takový zájem, že se po nich vždy doslova zapráší. Koncerty se však 
dávno rozrostly z původní Zbraslavi u Brna po turné po celé republice.


Adventní období se u Petra Bende již 18 let váže na sérii koncertů s tou 
pravou sváteční atmosférou. I letos se mohou zpěvákovi příznivci těšit 
na tradiční vánoční tour, avšak pozor - s výraznými změnami.

 
Lidová složka programu, kterou dosud reprezentovala Cimbálová 
muzika Grajcar, bude zachována, ale jak zpěvák slibuje - povznesena 
ještě výš o zvuk klasického big bandu. Místo muzikantů z Dolních 
Bojanovic se tak letos představí mladý mistr sólového cimbálu Michal 
Grombiřík a kapelu doplní desetičlenný dechový Big Band. Vůbec poprvé tak 
dojde ke spojení kapely Petra Bende, big bandu a cimbálu.

Tato jedinečná hudební fúze bude jistě velmi zajímavá a v našich 
krajích se jedná o úplnou  novinku.


Pěvecké sbory z jednotlivých měst propojí koncerty s domácím publikem 
a při celém turné bude hostovat zakladatel legendární skupiny Yo-Yo 
Band Richard Tesařík.


Fanoušci, pro které se již koncerty staly neodmyslitelnou vánoční 
tradicí, se tak mají nač těšit. Zbrusu nový program, nové obsazení, nové 
aranže autorských i světových skladeb a samozřejmě i oblíbené vánoční 
koledy.


19 koncertů po celé ČR - to je Vánoční turné Petra Bende pro rok 2015!

JEDINEČNÝ KONCERT NA HRADĚ VALEČOV

Zřícenina hradu Valečov tvoří jednu z dominant Českého ráje. Je považován za jeden z našich nejkrásnějších skalních hradů. A právě zde se můžete těšit na jedinečný koncert Petra Bende & bandu a Cimbálové muziky Grajcar. Nenechte si ujít jediný koncert v této sestavě ve Středočeském kraji! Předprodej zahájen!

KONCERTY 2015

Kalendář se postupně plní a my se na Vás již nyní těšíme na těchto akcích. Sledujte naše webové stránky a Facebook - další koncerty stále přidáváme! 

Bende pokřtil nová CD/DVD v kostele ve Švýcarsku!

Přesně měsíc před Štědrým dnem, v pondělí 24. listopadu, odstartoval Petr Bende sérii tradičních vánočních koncertů překvapivě ve švýcarském Zürichu. Do Augustiniánského kostela byl s celým týmem pozván Rebeccou Neff z agentury Czech it Out a záštitu nad tímto jedinečným vystoupením převzalo Velvyslanectví České republiky v Bernu. Bende tak navázal na loňský úspěch, kdy se jeho hudba vznešeně nesla nádhernou katedrálou Saint-Louis, jen pár metrů od hrobky slavného Napoleona v Paříži.

 

“Jsme poctěni, že jsme mohli vyjet s vlastní hudbou a českými koledami do zahraničí. Curych byl nádherný a měli jsem čas se po dlouhém cestování autobusem projít městem, navodit a seznámit se tak s atmosférou tohoto jedinečného města. Při koncertu vzniklo nádherné propojení s československým publikem. Vzpomínalo se a v mnohých řadách i plakalo. Závěrečný potlesk vstoje nám byl opravdu jedinečným dárkem v zahraničí. Děkujeme také produkci koncertu, kdy jsme se mohli cítit skoro jako světová skupina, díky zázemí a servisu ze strany agentury Czech it Out. V dalším roce jistě na naše zahraniční cesty navážeme.”, těší se Bende.

 

Pro křest svých nových live CD/DVD si zpěvák vybral právě Augustiniánský kostel, nacházející se v samém centru švýcarského Zürichu. Stěny kostela se tak zcela netradičně rozezněly rockem, spojeným s cimbálovou muzikou a obohaceným zpěvem operním pěvkyně Aleny Vacíkové. Celému koncertu přihlížel zástupce velvyslance České republiky, pan Pavel Bednář. České, slovenské, ale i švýcarské publikum přijalo hudebníky velmi vřele, a tak si kapela v závěru koncertu vysloužila bouřlivé ovace a potlesk vstoje.

 

Ani fanoušci v Čechách nepřijdou zkrátka. Už v pátek, 28.11., vyrazil Petr Bende na českou část svého tradičního vánočního turné, se kterým letos navštíví dokonce sedmnáct míst po celé České republice! Kvalitu programu dokládá i fakt, že mnohá města jsou již dlouho dopředu beznadějně vyprodána.

 

Nově pokřtěná CD/DVD budou k zakoupení právě při tomto tour nebo na www.petrbende.cz. V obou případech se jedná o živé záznamy koncertů. První titul mapuje energické vystoupení Petra Bende & bandu a Cimbálové muziky Grajcar na největším festivalu na Vysočině - Vysočina Festu. Druhý titul pak fanoušky zavede do velkého dómu Kateřinské jeskyně na speciální akustický koncert Petra Bende & bandu s hostem Pavlem Helanem. “Kateřinská jeskyně je jedinečný záznam z místa, kde se ještě nikdo nepokusil něco takového udělat a natočit. Oba koncerty jsou zmapováním dosavadních alb a jedenáctiletého působení mojí kapely ve stejném obsazení.” , upřesňuje zpěvák.

 

Bližší informace o jednotlivých koncertech i předprodejích omezeného počtu vstupenek sledujte na webových stránkách www.petrbende.cz a stránce Petr Bende & band na Facebooku.

VÁNOČNÍ KONCERT VELKÁ BÍTEŠ - VYPRODÁNO!

Další stop stav je hlášen z Velké Bíteše, kde je již koncert zcela vyprodán! Vypravit se můžete do nedaleké Miroslavi u Znojma, kde jsou ještě poslední vstupenky v prodeji! 

- MIROSLAV: Elektro Hanzel, nám. Svobody 18, tel. 515 333 133 
- MORAVSKÝ KRUMLOV: Cykloservis Novotný, nám. T.G. Masaryka 44, 
- VÉMYSLICE: Hotel Ryšavý, Vémyslice 73

VÁNOČNÍ KONCERT ZBRASLAV u Brna - VYPRODÁNO!

Dnešním dnem (19.11.) bude uzavřen předprodej i na Zbraslav, neboť koncert hlásí vyprodáno! :) Vypravit se můžete do nedaleké Miroslavi u Znojma, kde jsou ještě poslední vstupenky v prodeji! 

- MIROSLAV: Elektro Hanzel, nám. Svobody 18, tel. 515 333 133 
- MORAVSKÝ KRUMLOV: Cykloservis Novotný, nám. T.G. Masaryka 44, 
- VÉMYSLICE: Hotel Ryšavý, Vémyslice 73

VÁNOČNÍ KONCERT BRNO - VYPRODÁNO!

Také vánoční koncert v nových prostorách brněnského Sono centra je již vyprodán. Na koho se vstupenky nedostaly, může se však vypravit na koncert o den dříve do nedaleké MIROSLAVI u Znojma!

- MIROSLAV: Elektro Hanzel, nám. Svobody 18, tel. 515 333 133 
- MORAVSKÝ KRUMLOV: Cykloservis Novotný, nám. T.G. Masaryka 44, 
- VÉMYSLICE: Hotel Ryšavý, Vémyslice 73

Aktuality