Gazdina roba a zpěvák Petr Bende v novém klipu k písni Nehtem hladí 

Datum:

Pondělí 11. 7. 2016

Začátek:

20:15 hod.

Kapela Gazdina roba natočila duet s populárním zpěvákem Petrem Bende. Dva osobité a souznící hlasy v novém singlu, s názvem Nehtem hladí, můžete slyšet hned na několika rádiich po celé České republice.

Píseň se zdárně drží na předních příčkách hitparád mezi českými interprety. Produkce písně se zhostil Zbyněk Raušer (Portless, Anime, Tibet).

“Mám rád temné a ponuré videa a klip k písni Nehtem hladí je přesně takový. Natáčení bylo opravdu náročné, ale za ten výsledek to stojí”, říká Bende.

Dvoudenního natáčení se zúčastnila desítka profesionálních tanečníku pod vedením Romany Motlové (mistryně ČR v latinskoamerických tancích a účastnice Star dance). O režii, kameru a námět se postaral zkušený Petr Skočovský.

“Je krásné sledovat jaký je finální výsledek, když se na place s Petrem Bendem ani nepotkáte”, říka s úsměvem zpěvačka kapely Petra Jonášová.

Gazdina roba není na české hudební scéně žádným nováčkem. Kapela existuje v různých podobách více jak 10 let a má za sebou stovky koncertů jak v ČR tak v zahraničí.

Gazdinu robu můžete v nejbližší době vidět například na již kultovním festivalu České hrady a nebo později na připravovaném podzimním turné.

Nový videoklip můžete zhlédnout zde: https://www.youtube.com/watch?v=x-kjpCgcVmY

Více info na www.gazdinaroba.cz.

Aktuality