Petr Bende o připravovaných koncertech 2012

Petr Bende o připravovaných koncertech 2012
Letos se nám koncerty pěkně zaplňují, a tak i počas roku nás budete moci slyšet na mnoha místech ČR. Můžete se těšit na nový program, složený převážně z písní z nové desky Trojka. Kapela projde i jednou personální změnou. Karel Nováček nás poprosil o dosavadní pozastavené své činnosti v kapele z důvodu pracovní zaneprázdněnosti ve své firmě. Je to se mnou nejdéle působící hudebník, a tak mi bude chybět. Ale jdeme dále. Chvíli ho s námi neuvidíte, ale pokud nezapomene hrát, tak se snad připojí k Vánočnímu turné 2012.

V této souvislosti mě hned napadla jedna alternativa, kterou jsem chtěl vždycky zkusit, tou je dechová sekce. Díky našemu hostu na turné, kterým byl v některých městech Honza Vašina na saxofon, jsem sestavil novou dechovou sekci. Na ságo Honza, na trubku Pavel Petrla a na trombón Marek Schöller. Všichni jedineční hráči a pohodoví lidé. Právě se dodělávají aranže a myslím, že to bude stát opravdu za to!

Na první vystoupení s touto sestavou se můžete těšit v brněnském Metro Music Baru už 22.3. Počas roku budeme vždy avizovat, kde jako hosté vystoupí buď dechová sekce celá, sólo saxofon Honza Vašina, nebo Band bez dechů.

Tak toliko novinek.
Těšme se na přicházející jaro a společně ho přivítáme v Brně s novým programem a novou sestavou!
Těšíme se na Vás
Petr BENDE & BAND

Aktuality