Aktuality

Petr Bende na super.cz

Na webu super.cz si můžete přečíst článek nejen o nové desce, ale i dalším přírustku do rodiny. Najdete zde i pár fotek z úterního křtu. Číst můžete zde.

Křest nové desky ve VIP zprávách

Dne 26.10. byla ve VIP zprávách, na TV Prima, odvysílaná reportáž ze křtu nové desky. Kdo jste pořad neviděli, můžete se podívat zde.

Výpadek webových stránek

Omlouváme se všem fanouškům za včerejší výpadek webových stránek.

Křest nové desky ve VIP zprávách

26.10. byla ve VIP zprávách odvysílaná reportáž ze křtu nové desky. Podívejte se také.

Nastávající otec Petr Bende pojmenoval desku Trojka. Je v tom sex?

Už za tři týdny se zpěvák Petr Bende (34) stane podruhé otcem. "Stejně jako u prvního syna chci být samozřejmě u porodu, byl to pro mne neuvěřitelný zážitek," svěřil Super.cz zpěvák, který kvůli těhotné manželce posunul všechna svá vystoupení, aby narození syna nepromeškal.

KŘEST NOVÉHO CD

Petr Bende & band - koncert a slavnostní křest dlouho očekávané třetí autorské desky! Předprodej zahájen! Vstupenky v síti TICKETSTREAM, nebo přímo v prostorách Hard Rock Cafe Praha.

VÁNOČNÍ KONCERT BRNO - START PŘEDPRODEJE

Dnes, tj. 20. 10., bude zahájen předprodej na Vánoční koncert Petra Bende & bandu v Brně. Vstupenky si můžete zakoupit jak na pokladně ND Brno (Dvořákova 11), tak online (s výběrem konkrétních míst) prostřednictvím webových stránek divadla www.ndbrno.cz.

informace k prodeji CD Trojka


Nové CD Petra Bende „Trojka“ oficiálně vychází 25. října, kdy bude slavnostně pokřtěno v pražském Hard Rock Cafe.
Od 7. listopadu bude CD k dostání za cenu 249,- Kč. A teď pozor!!!
 
Pouze v našem e-shopu si můžete CD exkluzivně předobjednat již nyní!!! 
Hned 26. října Vám budou odeslána první CD s Petrovým vlastnoručním podpisem a k tomu pro Vás máme dárek v podobě poštovného a balného zdarma (pokud zvolíte způsob dodání "Doporučená zásilka").
 
Objednejte si CD „Trojka“ prostřednictvím e-shopu od 19. října do 6. listopadu a získáte tři výhody - budete poslouchat dříve než ostatní, dostanete Petrův podpis,  poštovné a balné zdarma.

Využijte naší časově omezené nabídky!!!

DNY PROTI CHUDOBĚ

Petr Bende, vystoupení 30 min. v rámci 6. ročníku aktivit Dnů proti chudobě.

Petr Bende vydává své třetí autorské CD „Trojka“

Po čtyřech letech od vydání druhé autorské desky přichází zpěvák a multiinstrumentalista Petr Bende s novým autorským albem, které nese příznačný název „Trojka“. Album vzniklo výběrem z několika desítek skladeb, které Petr Bende napsal a formou demosnímků na nich pracoval několik let. Petr Bende s vydáním nespěchal, dlouhodobě na tomto albu spolupracoval s několika významnými hudebními osobnostmi a textaři. Tato skutečnost tvoří největší změnu oproti jeho předešlým hudebním projektům, kdy všechny skladby a texty byly pouze výsadním počinem Petra Bende.

Na aktuální desce tedy můžeme slyšet ryze autorské skladby Petra Bende, ale zároveň i skladby, které vzešly ze spolupráce s novými i renomovanými autory a básníky. Mezi největší spolupracující osobnosti patří zajisté lidé okolo los angelského hudebního producenta Carmena Rizzo (Seal, Rolling Stones, Mariah Carey, Alanis Morissette a další) a jeho kreativní producentské skupiny. Skladba a první singl „Láska“, který vznikl v této spolupráci, stoupá v těchto dnech v oficiálním žebříčku české hitparády. „Spolupráce s takovou osobností jako je Carmen Rizzo je pro mě jako pro hudebníka dalším obrovským posunem. Pracovat s producentem tohoto jména je pro mě nebývalou školou a samozřejmě i zážitkem.“, řekl Petr Bende. „Po textové stránce přispěla k duchu desky slova básníka Michala Černíka, malíře a básníka Rudolfa Němce nebo písničkáře Slávka Janouška a dalších mladých autorů z jeho Textové dílny.“, dodal Petr Bende.

Vydání nové desky je plánováno k datu 25. října 2011, kdy v rámci koncertu v pražském Hard Rock Café proběhne jeho slavnostní křest. Kmotrem alba se stane energická zpěvačka Helena Zeťová, která bude současně i hostem některých vánočních koncertů v rámci Petr Bende & band a hosté Vánoční tour 2011.

Titulka 3. řadového alba

Ve fotogalerii naleznete titulku 3. řadového alba "trojka". V pondělí 17.10. se dozvíte veškeré další informace o novém CD - zatím se můžete těšit ;-)

KONCERT MORAVSKÉ BUDĚJOVICE

Z důvodu reorganizačních změn a s tím spojených komplikací v Besedě Moravské Budějovice byl koncert, plánovaný na 1. 12., odvolán. Děkujeme za pochopení!

MEZINÁRODNÍ DEN KUCHAŘŮ

Petr Bende, vystoupení 30 min. v rámci akce, jejíž výtěžek poputuje na charitativní účely dětem z dětských domovů. Oslavy se konají pod záštitou paní Livie Klausové.

Předprodej na křest nové desky zahájen!

Již byl zahájený předprodej na křest nové desky Petra Bende a kapely, který se koná v pražském  Hard Rock Cafe. Vstupenky si můžete rezervovat na portálu Ticketsream. Do pole interpret napište Petr Bende a dostanete se přímo k rezervaci.

Hlasujte do Ankety Zlatý slavík!

Hlasujte v anketě Český Slavík Mattoni 2011! Podpořte Petra i kapelu a pomozte k opětovné nominaci do první desítky těch nejlepších! Hlasovat můžete současně z mobilního telefonu a internetu, každý tak může odeslat dva hlasy. Více informací o možnostech hlasování zde.

Aktuality