Aktuality

K písničce, která napoprvé neobstojí, se už nevracím

HODONÍN – Už se stalo tradicí, že těsně před koncem roku vždy na Hodonínsko zavítá zpěvák Petr Bende. Několikrát za sebou vystoupil v Dolních Bojanovicích a na sklonku loňského roku svůj vánoční koncert představil v hodonínském kulturním domě.

Fotky a video z Lucerny

Na youtube se můžete podívat na video  a ve fotogalerii na fotky z koncertu Petra Bende a Věry Špinarové v Lucerně.

VĚRA ŠPINAROVÁ V LUCERNĚ

Petr Bende hostem pražského koncertu Věry Špinarové s kapelou Adama Pavlíka. Koncert věnován životnímu jubileu zpěvačky. Předprodej zahájen, vstupenky k dostání v síti TICKETSTREAM.

SILVESTR 2011 STARTUJE!

Petr Bende & band vystoupí v rámci komponovaného pořadu, který uvede Česká televize na Silvestra. Bližší informace upřesníme.

VESELÉ VÁNOČNÍ PŘÍHODY

Na Štědrý den si bude Miroslav Donutil povídat se svými hosty na téma Vánoce. Mezi hosty samozřejmě nebude chybět ani Petr Bende, tak si pořad, který začíná na ČT1 hned po hlavní pohádce, nenechte ujít!

AVE VÁNOČNÍ TURNÉ 2011 SKONČILO

Včera, 22. prosince, završil Petr Bende se svým bandem vánoční putování po městech České republiky. Většina koncertů byla ve velkém předstihu vyprodaná, atmosféra na koncertech plná pohody, úsměvů, ale i dojetí. Děkujeme všem návštěvníkům, kteří na koncerty zavítali, děkujeme hostům koncertů a Vám všem ze srdce přejeme krásné svátky!

VÁNOČNÍ KONCERT

Petr Bende & band, ILONA CSÁKOVÁ, Cimbálová muzika Grajcar a DPS TUČŇÁCI při ZUŠ Slavičín. PŘEDPRODEJ ZAHÁJEN - Galerie Panský dům a OD Tesco.

Fotky z TV Noe

Podívejte se na fotky z pořadu Cvrlikání TV Noe, kde byl Petr hostem společně s Pavlem Helanem. Fotky jsou ke shlédnutí zde.

VÁNOČNÍ KONCERT

Petr Bende & band, ILONA CSÁKOVÁ (viz aktuálně), SLÁVEK JANOUŠEK, Cimbálová muzika Grajcar a Smíšený pěvecký sbor Gymnázia Hodonín a ZUŠ Hodonín. KONCERT VYPRODÁN!!!

Petr Bende na rádiu Proglas

Udělejte si pohodu mezi svátky a 27. 12. v 16:55 si pusťte rádio Proglas, kde můžete poslouchat rozhovor s Petrem.

V OSTRAVĚ A HODONÍNĚ VYSTOUPÍ ILONA CSÁKOVÁ

Z důvodu akutního zánětu horních cest dýchacích nemůže na Vánočních koncertech v Ostravě a Hodoníně vystoupit avizovaná Helena Zeťová. Návštěvníci koncertů rozhodně zkrátka nepřijdou, protože se mohou těšit na Ilonu Csákovou, která letošní turné rovněž provází jako host koncertů.
Děkujeme za pochopení.

Singl Láska v Kissparádě

Do Kissparády rádia Kiss Hády byl nasazen singl Láska. Podpořte Petra a hlasujte zde.

Státní smutek

Pro jedinečnost vánočního času nelze přeložit Vánoční koncerty v Hodoníně a Uherském Brodu do jiného období. Památku zesnulého prezidenta pana Václava Havla však uctí všichni účínkující, pořadatelé a návštěvníci minutou ticha před zahájením obou koncertů.

VÁNOČNÍ KONCERT

Petr Bende & band, ILONA CSÁKOVÁ (viz aktuálně), Cimbálová muzika Grajcar a Dětský pěvecký sbor Smajlík Havířov. Možnost rezervace vstupenek ZDE, prodej prostřednictvím sítě TICKETPORTAL zahájen!

Aktuality