Aktuality

Spouštíme vkládání fotek, videí a aktualit pro registrované fanoušky!

Tvořte s námi obsah webu! Každý registrovaný fanoušek může od dnešního dne tvořit obsah webu petrbende.cz a podělit se tak s ostatními svoje zážitky nebo nalezené zprávy o Petrovi. Po přihlášení naleznete v sekci FANKLUB odkaz Vložení dat. Zde můžete přidat aktualitu - to může být článek, hitparáda, něco o vystoupení a v podstatě jakákoliv událost, která se Petra nebo bandu týká. Další možností je vložení fotogalerie, ke které můžete napsat popis nebo report z vystoupení, Můžete zde také vložit odkaz na video, které nahrajete na youtube. Každý Váš příspěvek příjde ke schválení a poté bude zveřejněn. V sekci FANKLUB najdete přehled všech Vašich příspěvků a můžete zde také sledovat, zda-li už byl schválen nebo požádat o odstranění.  Ostatní návštěvníci pak naleznou Vaše příspěvky v sekci aktuality, média a kalendář. Pomocí filtrů můžete sledovat oficiální příspěvky, nebo pouze příspěvky od fanoušků.     

SVĚRÁK 3

Petr Bende vystoupí na tradiční velikonoční akci s bývalou kapelou Svěrák 3. Zde však na postu bubeníka! Těšit se můžete také na předkapelu JednouRanou (http://www.jednouranou.xf.cz/).

Duet Petra Bende a Michaelly exkluzivně na super.cz

Rocker Petr Bende (34) se ukázal ve zcela novém světle. Se slovenskou zpěvačkou Michaellou natočil romantický duet o hranicích mezi mužem a ženou, který by od něj jeho skalní fanoušci asi jen tak nečekali, ale který mu, jak sám přiznal, skvěle sedl.

Petr Bende: chystám se na mandolínu!

Proslavila ho televizní soutěž. Od začátku ale trval na vlastní muzice. A zatím to vypadá, že se to Petru Bendemu vyplatilo. Nová deska s názvem Trojka čekala na své narození čtyři roky. Bende přizval k tvorbě známé i slavného producenta. Aktuální album můžete naživo slyšet i v klubech. Třeba v brněnském Metro music baru ve čtvrtek 22. března. Vyplňte kvíz a lístky můžou být vaše...

Ve středu 4.4. spustíme nový web www.petrbende.cz !

Ve středu 4.4. spustíme nový web! Pro návštěvníky se bude chovat jinak, než pro registrované fanoušky. Pokud se přihlásíte, budete ve výhodě - Můžete si přizpůsobit vzhled výběrem tapety na pozadí webu... Přizpůsobit si titulní stránku a zobrazit na ní informace, které navštěvujete nejčastěji - fotografie, videa, koncerty, chat? Vše můžete mít pohodlně na jednom místě...
Od 9.4. se budete moci podílet také na tvorbě obsahu webu - podělit se o zážitky, Vaše fotky nebo videa z koncertů, články o Petrovi, apod... Další informace a výhody pro fanoušky budeme postupně zveřejňovat...

VELIKONOČNÍ JARMARK

Petr Bende & Cimbálová muzika Grajcar, vystoupení 45 min. 

BENEFIČNÍ KONCERT

Petr Bende & Cimbálová muzika Grajcar vystoupí v rámci koncertu na podporu pořízení videogastroskopu pro dětské oddělení Nemocnice TGM Hodonín p. o.

VÍTÁNÍ JARA

Petr Bende & band a Cimbálová muzika Grajcar, vystoupení 50 min. v rámci 13. ročníku Vítání jara. V programu dále vystoupí Slávek Janoušek, Bokomara a další.

Petr bende natočil s Michaellou československý duet

O hranicích mezi mužem a ženou zpívají v nové písni slovenská zpěvačka Michella a její kolega Petr Bende. Jejich společný duet s názvem Hranice složil a produkoval Vlado "Randy" Gnepa a text napsal Jozef Husovský. Petr Bende se také připravuje jako host na turné s legendární zpěvačkou Věrou Špinarovou.

Petr Bende se na spolupráci se slovenskou zpěvačkou těšil i proto, že díky otci má kořeny právě na Slovensku a jak přiznal, stále se cítí být Čechoslovákem. Neznámý mu nebyl ani Prešov, kde se skladba v Studio 7 Recirding nahrávala a kde už v minulosi vícekrát vystupoval. " Když jsem poprvé slyšel nahrávku, líbil se mi nápad a sound , který do něj známý slovenský producent Randy vložil. Pro mě se celá skladba nese v jiném duchu, než na co jsem zvyklí z mojí tvorby, proto jsem tuto novou zkušenost přivítal a věřím, že stejně pozitivně bude působit píseň na lidi," uvedl Petr Bende.

Podle Michaelly si při nahrávání s Petrem Bendem sedli a tak se pobyt ve studiu proměnil ve velmi příjemnou událost. " Jako první mě na Petrovi zaujalo, jak výborně zpívá. Kromě toho velice ráda spolupracuji s hudebníky, kteří se za skladbu dokáží postavit a jsou ochotni něco pro ni udělat, proto byla spolupráce s ním pro mě velkým zážitkem ," dodala Michaela.

V květnu pak Petr Bende vyrazí na turné s legendární zpěvačkou Věrou Špinarovou, která si ho pozvala jako hosta. Stejnou úlohu už sehrál na její vyprodané koncertní šňůře v roce 2010 i na velkém koncertě v pražské Lucerně na začátku letošního roku.  

2.5. Trenčín
3.5. Trnava
11.5. Košice
12.5. Prešov
21.5. Bratislava

Záznam rozhovoru na ČR Region Vysočina

Poslechněte si záznam rozhovoru s Petrem, kterého zpovídal Jarda Hypochondr ve svém pořadu Pánský magazín na ČR Region Vysočina.

SAMOSTATNÝ KONCERT BRNO

Petr Bende & band - samostatný koncert na domovské půdě! Sledujte stránky klubu, vstupenky budou k zakoupení v brněnském INDIES, TIC a STUDENT AGENCY.

Aktuality