Aktuality

HAVÍŘOV V KVĚTECH

Petr Bende & band, vystoupení 60 min. v rámci programu tradiční květinové show.

CENY MĚSTA OLOMOUCE

Petr Bende, vystoupení 20 min. v rámci slavnostního udílení cen.

FESTIVAL KŘENOVICKÝ RAKOVEC

Petr Bende & Pavel Helan a jejich Kolotoč - folkový recitál plný pohody a radosti! Vystoupení 80 min.

KONCERT PRO JEDNOTU HODONÍN

Petr Bende & band, vystoupení 60 min. pro zaměstnance Jednoty Hodonín (uzavřená společnost).

NIGHT SHOPPING MF DNES

Petr Bende, vystoupení 30 min. v rámci akce, kterou připravuje MF Dnes pro své předplatitele. Akce pro uzavřenou společnost.

Nová fotogalerie : Kolotoč Tišnov

Veselý koncertík pro základní školu s Pavlem Helanem, Štěpánem Švestkou a Honzou Vašinou.

DEN DĚTÍ S HITRÁDIEM VYSOČINA

Petr Bende, vystoupení 30 min. v rámci programu ke Dni dětí. Začátek hraní cca 16:30 hod.

KONCERT PETRA BENDE - KOLOTOČ

Petr Bende, Pavel Helan, Štěpán Švestka a jejich Kolotoč - folkový recitál plný pohody! Vystoupení 60 min. Těšit se můžete také na žáky při ZŠ nám. 28. října!

GALAKONCERT VĚRY ŠPINAROVÉ

Petr Bende hostem slavnostního koncertu k životnímu jubileu zpěvačky Věry Špinarové!

KONCERT VĚRY ŠPINAROVÉ

Petr Bende hostem koncertů slovenského turné Věry Špinarové!

KISS PÁRTY LIVE

Petr Bende, vystoupení 30 min. v rámci akce rádia Kiss Proton!

SLAVNOSTI CHŘESTU

Petr Bende & Cimbálová muzika Grajcar, vystoupení v rámci tradičních slavností.

Jak se Vám líbí?

Petr Bende & band s novou dechovou sekcí a jejich live koncert přímo ze studia Radia Proglas. Poslouchat můžete také online!

Michaella a Petr Bende hledali hranice mezi sebou před kamerami

Michaella a Petr Bende se rozhodli zatřást hranicemi. Mezi ženou a mužem. Jejich společný duet pod názvem Hranice, který produkoval Vlado ,,Randy,, Gnepa a text napsal Jozef Husovský, přináší příběh dvou lidí toužících po vztahu s čistým stolem a po vztahu prožívány na plný plyn.

Po úspěchu skladby ve Slovenském rádiovém éteru, se Michaella a Petr Bende postavili pod režisérskou taktovkou Michala ,,Kunesa,, Kováča před kamery, aby poselství písně zdůraznili i vlastním hereckým talentem. K charizmatickému projevu hlavních postav příběhu přispěli svým uměním hairstylistka Elena Pellová, make-upem Stanislav Nižník a fotograf Jaroslav Suchár. ,, Počas natáčania Petrových scén som stála za Michalom Kunesom a dianie na pľaci som sledovala cez kameru, vďaka čomu som získala inú perspektívu pohľadu. Musím povedať, že Petr je naozaj veľmi dobrý herec, ktorému som uverila všetky emócie. Som si istá, že ľudia pochopia odkaz piesne aj vtedy, ak si vypnú zvuk a budú iba sledovať obraz,“ zdůraznila Michaella.

Český zpěvák se na východě Slovenska zastavil v rámci turné s Věrou Špinarovou a koncertní misi zpříjemnil natočením videoklipu, který se odehrával na dvou místech – při piáně v prešovském PKO a ateliéru. Už při nahráváni ve studiu se oba interpreti s textem o polaritě mezi mužským a ženským světem ztotožnili od prvních veršů. Proto se na popové vlně přeženou hádkou spojenou s výčitkami, aby nakonec našli hranice vlastního světa, kde harmonicky dokážou fungovat vedle sebe.

,,Před kamerou jsme se soustředili na naše pocity, kterými jsme se snažili reagovat na text. Materiálu se nám podařilo natočit dost, teď bude vše záležet jen na režisérovi, ale Michal ,,Kunes,, Kováč je mladý talentovaný člověk, proto se na finální verzi těším. V každém případě jsem si natáčení užíval. Nikam jsme se nehonili, což bylo dobrým znamením a nakonec jsme všechno zvládli dříve, než jsme plánovali,, pochvaloval si atmosféru při natáčení Petr Bende.

 Už za pár dnů se fanoušci slovenské zpěvačky Michaelly a českého zpěváka Petra Bendeho, mohou těšit na videoklip k Česko-Slovenskému duetu s názvem Hranice, který určitě zahýbe hranicemi.

Nová fotogalerie : Reportáž z natáčení videoklipu

Reportáž z natáčení videoklipu se slovenskou zpěvačkou Michaellou

TV VYSTOUPENÍ - Zázraky přírody na ČT1

Petr Bende hostem zábavné show Zázraky přírody, kterou můžete sledovat od 20:00 hod. na ČT1. 

KONCERT VĚRY ŠPINAROVÉ

Petr Bende hostem koncertů slovenského turné Věry Špinarové!

Aktuality