Aktuality

PB HOSTEM KONCERTU VĚRY ŠPINAROVÉ LIBEREC

Petr Bende čestným hostem koncertu Věry Špinarové s kapelou Adama Pavlíka! 

PB HOSTEM KONCERTU VĚRY ŠPINAROVÉ ÚSTÍ NAD LABEM

Petr Bende čestným hostem koncertu Věry Špinarové s kapelou Adama Pavlíka! 

SOUKROMÁ AKCE

Petr Bende - vystoupení pro uzavřenou společnost.

PB HOSTEM KONCERTU VĚRY ŠPINAROVÉ PLZEŇ

Petr Bende čestným hostem koncertu Věry Špinarové s kapelou Adama Pavlíka! 

PB HOSTEM KONCERTU VĚRY ŠPINAROVÉ KARLOVY VARY

Petr Bende čestným hostem koncertu Věry Špinarové s kapelou Adama Pavlíka! 

SVATEBNÍ VELETRH NEVĚSTA

Petr Bende, vystoupení 30 min. v rámci svatebního veletrhu. V programu se dále můžete těšit na Markétu Konvičkovou - možná zazní i společná píseň, kterou Petr pro Markétu složil. Více info o veletrhu na přiloženém odkazu.

V. BENEFIČNÍ PLES BENATURA

Petr Bende hostem benefičního plesu Benatura, vystoupení 30 min. od cca 21:00 hod.

PB HOSTEM KONCERTU VĚRY ŠPINAROVÉ ČESKÉ BUDĚJOVICE

Petr Bende čestným hostem koncertu Věry Špinarové s kapelou Adama Pavlíka! 

PB HOSTEM KONCERTU VĚRY ŠPINAROVÉ TÁBOR

Petr Bende čestným hostem koncertu Věry Špinarové s kapelou Adama Pavlíka! 

SPORTOVEC ROKU MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJE 2012

Petr Bende, vystoupení s pěveckým sborem Smajlík, v rámci slavnostního galavečera u příležitosti vyhlášení nejlepších sportovců Moravskoslezského kraje za rok 2012. Přímý přenos galavečera můžete od 18:10 hod. sledovat online na TV POLAR!

Věra Špinarová za týden odstartuje druhé samostatné turné ve své kariéře!

Již  5.března, zahájí koncertem v Táboře, v klubu Milénium, své druhé samostatné turné Věra Špinarová s kapelou Adama Pavlíka a hostem Petrem Bende.
Na turné po čtrnácti městech České republiky vyrazí na počátku března první dáma ostravské pop music Věra Špinarová. Její fanoušci se můžou těšit na jedinečnou světelnou show a také na největší hity legendární zpěvačky ve zcela nových a neobvyklých aranžích.
Hostem  všech koncertů bude zpěvák Petr Bende, který si se Špinarovou zazpívá dva duety a dvě své autorské písně. Na šesti koncertech se objeví  i smyčcové kvarteto složené z hráčů Janáčkovy filharmonie Ostrava. 
Jako generálku na chystané turné zpěvačka už před nedávnem odehrála vyprodaný koncert v pražském klubu Sasazu. „Mé písně za doprovodu smyčcového kvarteta tam dostaly úplně jiný rozměr, samotnou mne to příjemně překvapilo. Speciálně u písničky Jednoho dne se vrátíš, kterou dáváme vždy na závěr, mi znovu běhala husí kůže po zádech,“ řekla Špinarová.
Čtyři novinky 
Své poslední velké turné zpěvačka odehrála v roce 2010. Letošní koncertní šňůra ale bude zcela jiná. „Písně dostaly úplně jiný kabát, každá z nich bude mít i speciální světelnou projekci. Do repertoáru jsme také zařadili asi čtyři věci, které jsme nikdy předtím nehráli,“ řekl syn Věry Špinarové Adam Pavlík, který je šéfem doprovodné kapely.
Zpěvák a skladatel Petr Bende,  zpěvačku s velkým úspěchem doprovázel už na jejím předchozím turné. „Je pro mne velká čest, že mohu být znovu hostem Věry Špinarové,“ řekl Petr Bende, který se představí nejenom jako zpěvák a kytarista, ale také jako bubeník a perkusionista. „Ve druhé polovině koncertu budu k bubeníkovi dohrávat ještě perkuse a možná vymyslíme i nějaké bubenické sólo. Moc  se na turné, na zpívání s Věrkou a na bicí těším“ dodal Bende.
Turné, které bude mít čtrnáct zastávek v sálech pro 500 až 1500 návštěvníků, začne 5. března v Táboře a bude pokračovat přes České Budějovice, Karlovy Vary, Plzeň, Ústí nad Labem, Liberec, Mladou Boleslav, Kutnou Horu, Kroměříž, Luhačovice, Třinec až do Ostravy. Poslední dva koncerty se uskuteční v polovině dubna ještě v Třebíči a Žďáru nad Sázavou.

Vstupenky na koncerty mohou lidé zakoupit v síti Tickestream (www.ticketstream.cz)  , nebo přímo na pokladnách kulturních domů, či divadel.
Více na: www.spinarova.cz 
Produkce Tour  2013 - www.suninvent.cz

SPORTOVNÍ PLES

Petr Bende hostem programu sportovního plesu, v rámci kterého bude vyhlášen Sportovec města 2012. Těšit se dále můžete na Cimbálovou muziku Grajcar, Vašo Patejdla a další.

ZÁZRAKY PŘÍRODY

Petr Bende hostem zábavné show Zázraky přírody, kterou můžete sledovat dnes od 20:00 hod. na ČT1. 

PLES ROTARY CLUBU OSTRAVA

Petr Bende & band, vystoupení 45 min. v rámci 8. benefičního plesu Rotary Cubu Ostrava International. 

MS V BIATLONU 2013

Petr Bende band, koncert 60 min. v rámci III. biatlonové afterparty. Nenechte si tuto jedinečnou párty ujít! ;) 

PB HOSTEM KONCERTU VĚRY ŠPINAROVÉ

Petr Bende čestným hostem koncertu Věry Špinarové s kapelou Adama Pavlíka! Předprodej v síti Ticketportal http://www.ticketportal.sk/event.aspx?ID=16585

PLES S GOLDEN BB PRAGUE

Petr Bende hostem 4. ročníku plesu severočeských patriotů, při kterém vystoupí s Golden Big Bandem Prague. Vystoupení 35 min. Začátek plesu v 19:00 hod.

PLES FARNOSTI LANŠKROUN

Petr Bende hostem plesu farnosti Lanškroun, vystoupení 45 min. V programu se můžete těšit také na Pavla Helana se svým bandem!

Aktuality