Aktuality

Petr Bende: Prodřel kalhoty a způsobil si zranění

Petr Bende (35) sice v televizi nedotančil až na stupně vítězů, ale o to víc teď může „tancovat“ kolem své rodiny...
Finalistům talentových soutěží se říká „rychlokvašky“. Zazáří ze dne na den a po pár měsících, někdy už i týdnech, úplně zmizí. 

DOBRÉ RÁNO NA ČESKÉ TELEVIZI

Zdravím Vás na našem společném místě. 
Kdo bude 26. listopadu ranní ptáče, může sledovat Dobré ráno na České televizi, kde budu hostem. Řeč bude o Vánočním turné a mým hostem bude Pavel Helan. Zazpíváme společně živě 3 skladby, jako ochutnávku vánočního koncertu. Také si můžete zasoutěžit o dvě vstupenky na ostravský koncert, tak se na Vás těším. Petr Bende

Děkujeme Miroslavi

Děkujeme všem za nádhernou atmosféru na našem prvním koncertu a přikládám společnou fotku s jedinečným publikem. Na každém koncertu budeme ve focení 
pokračovat. 

Těšíme se na Vás na dalších koncertech našeho Vánočního turné.

S pozdravem 

Petr Bende Band a hosté.

StarDance opustil muzikant a zpěvák Petr Bende

Praha – Druhým vypadlíkem ze show České televize StarDance se v sobotu stal na přání hlasujících diváků muzikant a zpěvák Petr Bende.

Český Slavík Mattoni 2012

Hlasování do ankety Český Slavík Mattoni 2012 bylo ukončeno včera, 18. 11.,  o půlnoci. Děkujeme všem, kdo jste Petra podpořili.
A jak to dopadlo? To se dozvíte již tuto sobotu, 24. 11., kdy proběhne slavnostní vyhlášení, kterého se Petr zúčastní. Začátek je ve 20 hodin na TV Nova. 

StarDance: Vyřazený Bende shodil 6 kilo, utěšovala ho Morávková

Další vyřazování má za sebou taneční show StarDance. Nejmíň hlasů od diváků tentokrát získal Petr Bende (35). Zklamání se snažila zmírnit jeho soupeřka Dana Morávková (41).

PODĚKOVÁNÍ

Zdravím Vás na našem společném místě. 
Chtěl bych moc poděkovat všem, co mě podporovali ve StarDance. Bylo to příznivé, pozitivní, bavilo mě to a s úctou se vracím na své koncertní pódium. Budeme se na Vás s kapelou a hosty těšit na našem tradičním Vánočním turné. Čeká Vás mnoho překvapení, tak si to nenechte ujít. Užijte listopadu a nezapomeňte - celé tour se rozjíždí již 25.11 a místem je Miroslav u Znojma. 
S díky a pozdravem 
Váš Petr Bende 

StarDance: Kostková zaujala dekoltem, Bende vzal vyhazov s humorem

Třetí finálový večer taneční show StarDance přichystal další překvapení. Dana Morávková se totiž ze vždy upravené dámy proměnila v drsnou mafiánku. Přitvrdil i hokejista Martin Procházka. Moderátorka Tereza Kostková pak upoutala odvážným dekoltem. A se soutěží se rozloučil Petr Bende.

Už jich je jenom šest. Ani polonahá tanečnice nepomohla Petru Bendemu k postupu ve StarDance

V srpnu ještě nevěřil, že by se mohl prohánět po tanečním parketu. Dlouho tam ale nevydržel. Zpěvák Petr Bende (35) po třech kolech skončil v soutěži StarDance. I když měli s tanečnicí Lucií Krnčanovou od poroty dobré hodnocení, diváci jej dál neposlali.

Petr Bende po vyhazovu ze StarDance: Zhubl jsem 6 kilo!

Zpěvák Petr Bende (35) je jedním z mála »trvanlivých« talentů české SuperStar, která se stále drží na výsluní. Pěkně mu to zpívá, vyhýbají se mu skandálky a aférky a daří se mu i v soukromém životě. S manželkou Zuzanou vychovávají dva syny čtyřletého Matyase a jedenáctiměsíčního Maxe. Ve StarDance mu to ale nevyšlo...

Z rockera nejen tanečníkem, ale i modelem? Petr Bende se kvůli focení obleků málem utopil

Petr Bende (35) změnil styl a image. Rocker a současně i tanečník v show StarDance se stal tváří módní značky a už má za sebou svoje první focení. V roli modela se ale zrovna necítil jako ryba ve vodě. I když ve vodě vlastně ano.

Účinkování Petra Bende a Lucie Krnčanové ve StarDance končí

Petr a Lucie dnes bohužel taneční show StarDance opustili. Všem, kdo jste je svými hlasy podporovali mnohokrát děkujeme.
Na vše, co Vás v souvislosti se soutěží zajímá, se můžete páru, který opustil soutěž jako druhý v pořadí zeptat zde. Na Vaše otázky budou odpovídat v pondělí, 19.11., od 14 hodin.

STARDANCE - 3. taneční večer

Ve třetím tanečním večeru předvedou páry vášnivé tango a dravý jive. Vše za živého doprovodu Moondance Orchestra M. Kumžáka. 

Podpořte Petra a jeho taneční partnerku Luciu Krnčanovou svým hlasem - odeslaným prostřednictvím SMS ve tvaru SD 7 na číslo 906 06 13 a posuňte je tak do dalšího kola, neboť i tentokrát jeden z páru soutěž opustí! Děkujeme za každý Váš hlas!

Petr Bende: Kvůli kariéře zanedbává rodinu!

V roce 2005 sice soutěž Česko hledá SuperStar nevyhrál, přesto je daleko úspěšnější než tehdejší vítěz Vlasta Horváth (35).

OMNIPLAST VÁNOČNÍ TURNÉ 2012

25. 11. - MIROSLAV u Znojma /KD/ - 18:00
30. 11. - UHERSKÉ HRADIŠTĚ /Klub kultury/ - 19:00
02. 12. - BRNO /Janáčkovo divadlo/ - 17:00
03. 12. - BLANSKO /Dělnický dům/ - 19:30
10. 12. - PRAHA /Divadlo Kalich/ - 19:00
11. 12. - JIHLAVA /DKO/ - 19:00
12. 12. - TŘEBÍČ /budova Fórum/ - 19:30
14. 12. - ZBRASLAV u Brna /KD/ - 19:00
16. 12. - ZBRASLAV u Brna /KD/ - 17:00
17. 12. - OSTRAVA /Garage club/ - 19:00
19. 12. - HODONÍN /DK/ - 19:00
20. 12. - VESELÍ NAD MORAVOU /KD/ - 19:00
21. 12. - ZÁMEK SVĚTLOV u Bojkovic - 18:00

Petr Bende: Ve StarDance si poranil nohu!

Zpěvák a muzikant Petr Bende (35) se do role tanečníka vžil natolik, že se při sobotní generální zkoušce zranil!

Aktuality