Aktuality

StarDance 5: Bende se zranil a málem tančil nahý!

Při zkoušce na večerní přenos taneční show StarDance došlo k nehodě. Petr Bende (35) se do tance pustil z takovou vervou, že si roztrhl kalhoty a zranil koleno. V zákulisí tak nastala lehká panika.

Petr Bende a Lucie Krnčanová postoupili do dalšího kola StarDance!

I díky Vašim hlasům postoupili Petr Bende s Lucii Krnčanovou do dalšího kola taneční soutěže StarDance. Děkujeme!
Soutěž pokračuje a Vy můžete Petra s Lucií posunout dál v cestě za vítězstvím - opět odesláním SMS ve tvaru SD 7 na číslo 906 06 13. Za všechny Vaše hlasy děkujeme!

Tohle vás rozněžní: Pyšný táta Petr Bende se na rozkošné fotce tiskne ke svému krásnému synovi

Zpěvák Petr Bende (35) už pilně tančí v soutěži StarDance, ale nezapomíná ani na své otcovské povinnosti.

Bende se vrátí před Vánocemi

Na patnáctou šňůru vánočních koncertů vyrazí Petr Bende. V minulém roce vyprodal i Dům kultury v Uherském Brodě, letos se o něco podobného pokusí v pátek 30. listopadu v Uherském Hradišti a 20. prosince ve Veselí nad Moravou. Více se dočtete zde.

STARDANCE - 2. taneční večer

V druhém tanečním večeru předvedou páry erotickou rumbu a zběsile rychlý quickstep. Vše za živého doprovodu Moondance Orchestra M. Kumžáka. 

Podpořte Petra a jeho taneční partnerku Luici Krnčanovou svým hlasem - odeslaným prostřednictvím SMS ve tvaru SD 7 na číslo 906 06 13 a posuňte je tak do dalšího kola, neboť tentokrát již jeden z páru soutěž opustí! Děkujeme za každý Váš hlas!

VSTUPENKY NA VÁNOČNÍ KONCERT V MIROSLAVI JSOU V PRODEJI!

Vstupenky na vánoční koncert v Miroslavi, který se koná 25.11. od 18 hodin, můžete zakoupit na těchto místech:
 
Elektro Hanzel Miroslav, nám. Svobody 18, tel: 515 334 820      
D.A.N. production, Hasskova 9, tel: 568 840 502,info@dan-production.cz

Věra Špinarová zazpívá fanouškům ve zlínském Velkém kině, hostem koncertu bude Petr Bende

Ikona českého popu a rocku a majitelka nezaměnitelného hlasu Věra Špinarová se představí svým příznivcům v pátek 23. listopadu od 19.30 ve zlínském Velkém kině. Hostem jejího koncertu bude zpěvák a skladatel Petr Bende s kapelou, potvrdil Mediafaxu Vítězslav Chromek z agentury Vichr Production.

VÁNOČNÍ KONCERTY ZBRASLAV u Brna - START PŘEDPRODEJE!

Od zítřejšího dne (tj. 7. 11.) budou k zakoupení také vstupenky na vánoční koncerty ve Zbraslavi. Ty se uskuteční v pátek 14. 12. od 19:00 hod. a v neděli 16. 12. od 17:00 hod. Neváhejte s rezervací míst! :)

Předprodeje:
ZBRASLAV:Obecní úřad (Po,St 15–17 hod) tel. 546 453 210 
Restaurace U Rambousků (Út–Ne 11–22 hod), Rapotice, tel. 739 030 118
Obecní úřad (Út,St 8–12, 17–19 hod), Újezd u Rosic, tel. 546 453 158
Restaurace u Raušů, Velká Bíteš, tel: 566 532 887
Hostinec Na Růžku (Po,Út,Čt,Pá 15–22 | So,Ne 11–22 hod), Březník, tel. 602 152 942

VÁNOČNÍ KONCERT JIHLAVA - START PŘEDPRODEJE!

Od dnešního dne, to je 5.11., jsou v prodeji vstupenky na jihlavský vánoční koncert, který se uskuteční 11. 12. od 19:00 hod. v DKO. 

Lístky můžete zakoupit v těchto předprodejích:
Jihlavské listy, Fritzova 1552/34, Jihlava, tel.: 567 578 007, 
SONG, Palackého 30, Jihlava, tel.: 567 303 970, 
Ferrat Fashion, City Park Jihlava, Hradební 1, tel: 601 378 025, 
O2 MIDAP, Benešova 1304/8, Jihlava, tel: 567 300 600.

DIVADELNÍ PROJEKT SALOMÉ

V den Petrovy premiéry v taneční soutěži StarDance bude uvedena také premiéra ojedinělého charitativního projektu, jenž dosud na poli české dobročinné scény nemá obdoby! Projekt „Děti pomáhají dětem“ uvedou dětští ochotničtí herci v Divadle Bez Zábradlí divadelní hru Salomé.

Na "prknech, která znamenají svět" stanou dětští herci společně s dětmi z Klokánků, aby tak svým představením přispěli znevýhodněným dětem.

Díky modernímu zpracování hry mají děti možnost seznámit se nenásilnou formou s biblickým příběhem a rozšířit si tak všeobecný přehled. Pomocí vcítění se do rolí dramatu a protikladů se děti učí uvažovat nad nesprávným chováním a jeho důsledcích. Tento projekt představuje ojedinělou možnost kompletního vzdělávání a rozvíjení osobních zkušeností v oblasti dětského divadla, ale i setkání s řadou zajímavých a inspirujících osobností.

Ani přes náročné zkoušky na StarDance a mnoho vystoupení Petr Bende hudebně nezahálel a pro tento přínosný projekt napsal 15 autorských skladeb! Krátké ukázky z nich si můžete poslechnout zde: http://salome.celeano.com/index.php/hudba-petr-bende .

Pomoci dětem z Klokánků můžete i Vy! Stačí zakoupit vstupenku a vyrazit do divadla!

STAR DANCE - přímý přenos

Návrat velkolepé taneční show, ve které se představí také Petr Bende! Soutěžní páry předvedou něžný waltz a temperamentní tanec cha-cha. Vše za živého doprovodu Moondance Orchestra M. Kumžáka. 

Podpořte Petra a jeho taneční partnerku Luici Krnčanovou svým hlasem - odeslaným prostřednictvím SMS ve tvaru SD 7 na číslo 906 06 13. Za každý Váš hlas tisíceré díky! :)


Petr Bende hostem pořadu Studio 6

Petr Bende a Dana Morávková byli dnes, 2.11., hosty pořadu Studio 6 na České televizi. Na rozhovor, který se točil okolo StarDance, se můžete podívat na přiloženém odkazu.

StarDance startuje již zítra!

Nezapomeňte, již zítra, 3.11., startuje StarDance! Soutěž plná ladných kroků. Nenechte si ji ujít, určitě se bude na co dívat. Přikládáme malou ukázku z tréninku.

VÁNOČNÍ KONCERT UHERSKÉ HRADIŠTĚ - START PŘEDPRODEJE!

Zítra, tj. 2. 11., bude zahájen předprodej na Vánoční koncert v Uherském Hradišti, který se uskuteční již 30. 11. od 19:00 hod.!

Vstupné v předprodeji 210,- a 240,- Kč; na místě 260,- a 290,- Kč. Od zítřejšího dne si můžete vstupenky rezervovat také online na tomto odkazu.

VÁNOČNÍ KONCERT OSTRAVA - START PŘEDPRODEJE!

Zítra, tj. 1. 11., bude zahájen předprodej na ostravský koncert, avšak prozatím pouze prostřednictvím sítě TICKETPORTAL!
Teprve od středy 7. 11. si budete moci zakoupit vstupenky přímo v ostravském Garage Clubu! Děkujeme za pochopení!

KALENDÁŘ KAPKY NADĚJE

Vzpomínáte na "napoleonské focení" kapely Petra Bende pro Nadační fond Kapka naděje?
Tento unikátní kalendář obsahuje umělecké fotografie známých osobností a dětí z celé ČR léčených na Klinice dětské hematologie a onkologie FN Motol. Kalendáře můžete objednávat prostřednictvím stránek www.kapkanadeje.cz.

PETR BENDE SLOŽIL HUDBU PRO CHARITATIVNÍ DIVADELNÍ PROJEKT SALOMÉ

V den Petrovy premiéry v taneční soutěži StarDance (3. 11. 2012) bude uvedena také premiéra ojedinělého charitativního projektu, jenž dosud na poli české dobročinné scény nemá obdoby! Projekt „Děti pomáhají dětem“ uvedou dětští ochotničtí herci v Divadle Bez Zábradlí divadelní hru Salomé.

Na "prknech, která znamenají svět" stanou dětští herci společně s dětmi z Klokánků, aby tak svým představením přispěli znevýhodněným dětem.

Díky modernímu zpracování hry mají děti možnost seznámit se nenásilnou formou s biblickým příběhem a rozšířit si tak všeobecný přehled. Pomocí vcítění se do rolí dramatu a protikladů se děti učí uvažovat nad nesprávným chováním a jeho důsledcích. Tento projekt představuje ojedinělou možnost kompletního vzdělávání a rozvíjení osobních zkušeností v oblasti dětského divadla, ale i setkání s řadou zajímavých a inspirujících osobností.

Ani přes náročné zkoušky na StarDance a mnoho vystoupení Petr Bende hudebně nezahálel a pro tento přínosný projekt napsal 15 autorských skladeb! Krátké ukázky z nich si můžete poslechnout zde na přiloženém odkazu.

Pomoci dětem z Klokánků můžete i Vy! Stačí zakoupit vstupenku a vyrazit do divadla!

VÁNOČNÍ KONCERT TŘEBÍČ - START PŘEDPRODEJE

Již zítra, 1. 11., bude zahájen předprodej na třebíčský koncert. Ten se uskuteční 12. 12. od 19:30 hod. Neváhejte s rezervací vstupenek! 
Předprodejní místa:
D.A.N. production, Hasskova 9, Třebíč, tel.: 568 840 502 
Knihkupectví J. Demla, Karlovo nám. 38, Třebíč, tel.: 568 840 521 
Hudební nástroje Mijovič, Karlovo nám. 61, Třebíč, tel.: 568 843 180

Aktuality