Aktuality

Třetí dítě by byl velký luxus, říká ženatý zpěvák Petr Bende

Zpěvák Petr Bende je už ženatý, s manželkou Zuzanou vychovává syny Matyase a Maxe. Pro rockového zpěváka poněkud netypické. "Chtěl jsem mít děti ve věku, kdy jsem schopen jim životně a energií něco předat," říká v rozhovoru pro iDNES.cz.

StarDance se blíží: Favoritem na vítěze je Petr Bende!

Milovníci tance zbystřete! Již tuto sobotu se v České televizi odstartuje pátý ročník populární taneční soutěže StarDance. Největším favoritem soutěže je letos zpěvák Petr Bende (35), který na začátku ovládal tak maximálně ploužáky!

Předprodej na vánoční koncert v Hodoníně zahájen!

Od dnešního dne si můžete zakoupit vstupenky na vánoční koncert v Hodoníně.

Stardance 2012 – soutěžící Petr Bende

O všestrannosti Petrových hudebních zájmů svědčí výčet jeho oblíbené hudby: rock, pop, jazz, emotivní filharmonie, Faith No More, Jamie Cullom, Peter Gabriel, Sting atd. Nejvíc času Petr Bende věnuje rodině, synům, hudbě, skládání nových autorských písní a cestování. 

AUTOGRAMIÁDA PETRA BENDE

Petr Bende hostem akce, na které se sejdou nejlepší světoví výrobci a sběratelé hlavolamů. Zastavte se na slovíčko a na Petrovu autogramiádu! 

10 LET SKUPINY NEVÍM + KŘEST CD

Petr Bende hostem výročí 10 let skupiny Nevím, u jehož příležitosti pokřtí nové CD skupiny a nebude ani chybět krátké vystoupení.

Předprodej na Vánoční koncert v Brně byl zahájen!

S radostí na vědomí dáváme, že předprodej do Janáčkova divadla byl právě zahájen! Vstupenky můžete rezervovat zde. 

StarDance startuje již příští týden!

Už příští sobotu to vypukne! Návrat velkolepé taneční show, ve které se nám Petr Bende představí, jak jej dosud nikdo neznáme! Na jaké novinky se v páté řadě oblíbeného pořadu můžete těšit? Odpovědi naleznete zde.

VŠECHNY BARVY DUHY VI.

Petr Bende podpoří svou účastí koncertní projekt Všechny barvy duhy, vystoupení cca 30 min.

JOSEFÍNSKÉ SLAVNOSTI

Petr Bende & band (+ Honza Vašina), vystoupení 60 min. v rámci programu Josefínských slavností, spojených se slavnostním otevřením nového pečovatelského domu pro seniory. V programu se dále můžete těšit na George & Beatovens, Ondřeje Rumla, divadelní soubor LI-DI, dětský pěvecký sbor či kapelu No Name! Moderuje Dušan Binka (Kiss Hády).

BENEFIČNÍ KONCERT PRO KRTKA

Petr Bende podpoří svou účastí benefiční koncert pro Nadační fond dětské onkologie Krtek, kam také poputuje veškerý výtěžek z koncertu. V programu dále vystoupí RICHARD MÜLLER, PETRUŠKA HAPKOVÁ, PETR MARTINÁK a další. Nebude chybět ani čestný host programu PETR HAPKA!

Petr Bende v Limuzíně s Mírou Hejdou

Kdo nestihl pondělní pořad Limuzína s Mírou Hejdou, může se mrknout nyní!

Předprodej na Vánoční koncert v Praze byl odstartován!

Rok se s rokem sešel a je to tu! VÁNOČNÍ TURNÉ PETRA BENDE. S radostí sdělujeme, že předprodej na vánoční koncert v Praze byl právě odstartován! Lístky si můžete rezervovat již nyní zde.

Hudební událost letošních Vánoc se blíží! OMNIPLAST vánoční turné Petra Bende láká na jedinečnou atmosféru

Nezapomenutelným zážitkem jsou pro návštěvníky koncerty Vánočního turné Petra Bende. Letos tomu nebude jinak a multiinstrumentalista slibuje na patnáctém ročníku tour nevídanou show s nádechem vánoční atmosféry. Turné o čtrnácti koncertech láká každoročně mnoho lidí, a proto je o lístky už nyní nevídaný zájem.
Stále oblíbenější cimbálová muzika Grajcar, nejlepší pěvecké soubory v každém městě jako například brněnská Antea a samozřejmě nesmí chybět band Petra Bende. To vše zaručuje v kombinaci s nadaným hudebníkem Petrem Bende nezapomenutelný zážitek a zajímavou hudební kombinaci. „Jsem rád, že je o Vánoční turné 2012 tak velký zájem. Návštěvníci se mohou kromě tradičních vánočních písní těšit i na známé písně v netradičním hudebním zpracování. Na jednotlivých koncertech navíc vystoupí i hudební host. Letošní tour bude prostě show,“ řekl k  OMNIPLAST vánočnímu turné Petr Bende.
Především kvalitní hudební zážitek a nezapomenutelná atmosféra Vánočního turné láká davy nadšených posluchačů už patnáct let. Letošní ročník nebude výjimkou. Pro velký zájem může Petr Bende v některých městech dokonce přidat jeden koncert navíc. Stejně jako je tomu už několik let ve Zbraslavi u Brna, kde Vánoční turné začalo. 
Tradice vánočních koncertů sahá až do roku 1997, kdy zahrál dvacetiletý Petr Bende svůj první vánoční koncert ve Zbraslavi u Brna, kousek od rodného Újezdu u Rosic. Koncerty jsou tam od té doby tak oblíbené, že se konají ve dvou dnech za sebou. 
Nechcete-li OMNIPLAST vánoční turné Petra Bende propásnout a chcete-li být včas informováni o zahájení prodeje omezeného počtu vstupenek, sledujte www.petrbende.cz.

Nová fotogalerie : Recitál Železná Ruda

Recitál v penzionu Zlomená lyže v Železné Rudě

LIMUZÍNA s Mírou Hejdou

Petr Bende hostem v Limuzíně Míry Hejdy! 

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ - ZLATÉ SLUNCE

Petr Bende podpoří svou účastí den otevřených dveří v Domově pro seniory Zlaté Slunce. 

Petr ve VIP zprávách!

7.10. jste mohli vidět Petra ve VIP zprávách TV Prima, kdo reportáž neviděl může se podívat nyní. 

Aktuality